D A T E K S
Yaşamkent mah. 3061.Cadde No:38 Çankaya Ankara TÜRKİYE dateks@dateks.com
 

Medica Group 1985 yılından bu yana Mirandola'nın biyomedikal bölgesinde faaliyet göstermektedir. İnovasyon ve kan saflaştırma için yeni ürünlerin geliştirilmesi her zaman şirketin işinin merkezinde yer almıştır.

Son derece dinamik iki Ar-Ge grubunun (elektromedikal ekipman, membranlar ve tek kullanımlık malzemeler) çalışmaları ve gruptaki tüm şirketler arasındaki çapraz sinerji sayesinde Medica, şu anda şirketin üç İş Birimi tarafından temsil edilen ana uluslararası pazarlarda başarılı bir şekilde kendini kanıtlamıştır:

Tıbbi bölüm (Diyaliz, CRRT, Aferez, Kardiyoloji, Onkolojik Cerrahi, Organ Nakli, Biyo-rejeneratif Tıp, Üroloji ve Gastroenteroloji Teşhis, Oksijen nemlendirme)

Mikrobiyolojik su arıtma (ultrafiltrasyon ve mikrofiltrasyon)

Özel ürünlerin (OEM'ler), elektromedikal cihazların, tek kullanımlık tıbbi cihazların, membranların veya filtrelerin tasarımı ve geliştirilmesinin yanı sıra bunların üretimi ve test edilmesi için gerekli otomasyon teknolojilerinin geliştirilmesi için anahtar teslim çözümler.

Dateks Teknik Sistemler A.Ş. olarak 2014 yılından günümüze, Medica S.p.A.'nın Türkiye tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

TERAPÖTİK AFEREZ
Aferez, belirli maddelerin veya kan bileşenlerinin hastanın kanından ayırma veya filtreleme yoluyla uzaklaştırılmasına yönelik ekstrakorporeal bir tedavidir. Terapötik amaçlar için, vücutta aşırı miktarda üretilen ve patolojik sağlık koşullarına yol açabilecek bazı maddelerin uzaklaştırılmasında kullanılır. Medica SpA, ekipmanlar, Plazmafiltreler ve Plazmafraksiyonatörler de dahil olmak üzere hem yetişkin hem de pediatrik kullanıma yönelik geniş bir Terapötik Aferez filtrasyon ürünleri yelpazesi geliştirmiştir.

AFERsmart PLUS™

Plasmafilters

Fractionators

Leukocyte Adsorber