D A T E K S
Yaşamkent mah. 3061.Cadde No:38 Çankaya Ankara TÜRKİYE dateks@dateks.com

DATEKS TEKNİK SİSTEMLER A.Ş.

Sektörde öncü bir firma olarak, Ar&Ge ve Tedavi alanlarında, inovasyon, başarı ve mükemmeliyeti amaçlayan bir misyona sahiptir. Sektöre yeni bir soluk getirmek, sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve yaşam kalitesini iyileştirmek için öncü ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İlkeler ve İnovasyon: Firmamız, gerek tedavi gerekse Ar&Ge alanlarında sınır tanımayan bir tutku ile çalışır. Sürekli olarak yeni teknolojileri ve yöntemleri keşfetmek, hastalıkların teşhis ve tedavisinde yeni yaklaşımlar geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Bu tutku ve çaba, sektörde öncü olan ilkelerimizi ve başarılarımızı şekillendiriyor.

Başarı ve Deneyim: Uzman ekibimiz, geniş deneyim ve uzmanlıkla donatılmıştır. Her bir üye, medikal alandaki en son gelişmeleri takip eder ve en üst düzeyde hizmet sunmak için bilgi birikimini sürekli olarak günceller. Başarılarımız, yılların deneyimine dayanır ve sektördeki lider konumumuzu güçlendirir.

Kalite ve Bilim: Kalite, işimizin temelidir. Tüm çalışmalarımızı titizlikle yürütür, en yüksek kalite standartlarını koruruz. Bilimsel yöntemlerle desteklenen araştırmalarımız, güvenilir sonuçlar ve etkili çözümler sunar.

Hizmet ve İletişim: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Güçlü iletişim ve işbirliği ile müşterilerimizle yakın ilişkiler kurar ve onların beklentilerini aşmayı hedefleriz.

DATEKS TEKNİK SİSTMLER A.Ş. olarak, sağlık endüstrisindeki dönüşümü desteklemek ve insanların yaşamlarını iyileştirmek için çalışıyoruz. İnovasyon, kalite ve başarıya olan bağlılığımızla, sektörde öncü bir konumda yer alıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler için bize bugün katılın ve geleceğe birlikte yürüyelim.

1986

Türk Kızılay'ına ilk Eliza Kiti satışını gerçekleştirdik (Alınan kan örneklerine ilk Eliza testi uygulaması)

1986

Barka Group Kuruldu

1986

Türkiye'ye ilk kez bilgisayar disketi ve data kartuş ithalatını gerçekleştirdik.

1987

Dateks Teknik Sistemler Ltd. Şti. ni kurduk.

1987

Türkiye'ye ilk kez diyaliz tedavisi hizmetini getirdik

1988

Türkiye'ye ilk kez hücre kültürü araştırmaları için laboratuvar plastik sarf malzemeleri ve hücre kültürü medyumlarını getirdik.

1990

Dateks İzmir ofisimizi açtık.

1991

Dateks İstanbul ofisimizi açtık.

1994

Türkiye'ye ilk kez Spin Kolon yöntemi DNA/RNA İzolasyon Kitlerini getirdik

2006

Türkiye'ye ilk kez EVA kök hücre saklama torbası ithalatını gerçekleştirdik.

2008

Türkiye'ye ilk kez kapalı sistem fotoferez tedavisi hizmetini getirdik.